Login: Heslo:
Zapomenuté heslo
Blug - Vaše nakladatelství
Kontaktujte nás
Zapova 1092
256 01 Benešov
e-mail: info@blug.cz
telefontel.: 317 728 966, 317 729 044
faxfax: 317 729 043

Vítejte na stránkách
www.blug.cz
Vaše nakladateství

Aktuality

16.06.2020
Novinka COOP Jednota
Vybrané publikace nakladatelství BLUG pro předškoláky a první stupeň nově najdete také v síti prodejen COOP/Jednota v těchto okresech: Jindřichův Hradec, Tábor, Benešov, Vsetín, Zlín, Havlíčkův Brod, Strakonice a Opava.

11.03.2020
Novinka ukončení zásobování sítě Luxor
Vážení zákazníci, protože společnost provozující síť knihkupectví Luxor nám předložila podmínky, které nemůžeme přijmout,nebude možné nadále naše publikace v této síti zakoupit. Nadále ale zůstává v ČR přes 700 partnerských prodejen, kde jsou naše publikace k dostání.Rádi vás nasměrujeme do té nejbližší nebo můžete využít náš e-shop, doprava je zdarma.

Novinky emailem

Zadejte Váší emailovou adresu
O nakladatelství

Nakladatelství BLUG zahájilo svou činnost v roce 1992. Do poloviny roku 2000 jsme sídlili v Praze - Modřanech v ulici K Vltavě. Původní prostory postupně přestaly stačit  v souvislosti s rozšiřující se nabídkou, a tak jsme hledali větší. Odpovídající zázemí jsme nalezli v prostorách v Zapově ulici v Benešově, kde sídlíme dodnes.

 Od počátku se věnujeme vydávání pedagogicky zaměřených publikací, v minulých letech jsme nabídku rozšířili také o publikace jazykové a původní českou beletrii, téměř výhradně pro děti a mládež. Jako jedni z mála nakladatelů provozujeme také od počátku vlastní distribuci po celé ČR. Jediným vlastníkem nakladatelství je Petr Blumentritt.

Nakladatelství BLUG je členem Hospodářské komory České republiky.

Knihy © Blug.cz, 2007. |
Prohlášení o přístupnosti | Články